Слеби з граніту на замовлення у Львові

Окрім готової продукції з природного каменя, компанія "Діабаз" займається реалізацією гранітних слебів. Це відрізані від великих кам’яних блоків цільні плити, що використовуються для облицювання фасадів, підлоги та стін. Замовити слеби з граніту потрібного розміру та відтінку жителі Львова можуть через сайт компанії або зателефонувавши нашим менеджерам.

Клієнти гарантовано отримають:
• граніт високої якості (без тріщин, сколів та пошкоджень);
• великий вибір фактур та кольорів;
• можливість купити слеби оптом;
• прийнятну ціну та широкі можливості доставки.
Зробити замовлення львів’яни можуть онлайн або по телефону.

Слеби з граніту: ціна та інші переваги

Сучасні технології обробки каменя дозволяють компанії "Діабаз" виготовляти як широкий спектр гранітної продукції, так і реалізовувати масивні плити граніту (слеби). Купити гранітні слеби можна в якості безшовного облицювального матеріалу (фасади, цоколь, меморіальні комплекси). Крім того, вони часто використовуються як заготовки для нестандартних виробів:
стільниць та підвіконь;
• сходів та перил;
• камінних полиць тощо.
Великі розміри (до 3 метрів), багата гама відтінків та природна міцність плити дозволяють львівським дизайнерам реалізовувати оригінальні авторські проекти та створювати цікаві інтер’єри з застосуванням граніту.

Де купити гранітні слеби?

Попит на слеби з граніту у Львові постійно зростає. Особливо це стосується якісного каменя без візуальних пошкоджень та сколів. В першу чергу це пов’язано з міцністю та стійкістю самого матеріалу (граніт відмінно переносить впливи температури, сонця та вологи). При цьому оптова ціна на гранітні слеби від "Діабаз" та широка мережа доставки роблять подібну покупку доволі вигідною. Підібрати слеби з граніту потрібного відтінку та зробити замовлення бажаючі можуть через сайт компанії. Ми гарантуємо клієнтам якісний природний матеріал та швидку доставку по всій Україні.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть