Встановлення пам'ятників з граніту у Львові

Від якості встановлення надгробка напряму залежить і його довговічність. Саме цим принципом керуються працівники компанії "Діабаз".
Ми займаємося не тільки видобуванням та обробкою якісного природного каменя, але й встановленням у Львові пам’ятників з граніту. Замовити подібну послугу жителі міста та області можуть за опублікованими на сторінках сайту телефонами.

Представники "Діабаз" докладно розкажуть про вартість монтажу надгробка та орієнтовні терміни його встановлення.

Гранітні пам'ятники: установка надгробка

Надгробні пам’ятники – традиційна данина пошани померлим рідним та близьким. При виборі надгробка у багатьох львів’ян виникають питання та хвилювання. Однак процес встановлення пам’ятників з граніту ще більш відповідальний. При їх монтажі необхідно врахувати:
• кліматичні умови;
• рельєф та його особливості;
• стан ґрунту.
Найчастіше установка пам’ятників з граніту розпочинається через рік після поховання або пізніше. За цей час земля на могилі осідає, стікають ґрунтові води, формуючи при цьому більш стійкий до навантажень та ваги меморіалу шар ґрунту.

Де замовити встановлення пам'ятника з граніту?

Як і виготовлення, встановлення пам’ятників з граніту - процедура доволі відповідальна. Довіряти її можна тільки досвідченим спеціалістам. Адже в разі недотримання технології та правил монтування, гранітний надгробок може похилитися, провалитися чи навіть впасти. Після цього замовникам доведеться оплачувати демонтаж пам’ятника та його повторну установку.
У Львові ціна на встановлення гранітних пам'ятників та меморіальних комплексів залежить від складності самого надгробного пам’ятника, термінів та умов роботи. Уточнити вартість такої послуги в компанії "Діабаз" львів’яни можуть за вказаними на сайті телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть