Гранітна плитка на замовлення

При створенні сучасних інтер’єрів та фасадів широко використовується плитка с міцного природного каменю. Яскраві природні малюнки та відполірована дзеркальна поверхня створюють ефект розкоші та стилю у будь-якому приміщенні. Оформити оптове замовлення плитки з граніту жителі Львова та інших регіонів можуть через сайт компанії "Діабаз".

Ми пропонуємо своїм замовникам:
• якісний український граніт;
• виготовлення плитки потрібного розміру та формату;
• доступні ціни на облицювальну плитку;
• доставку у будь-який куточок України.

Гранітна плитка для стін та фасадів

Незважаючи на широкий вибір сучасних облицювальних матеріалів, гранітні плити не втрачають своїх лідируючих позицій. Гранітна плитка для стін дозволяє львівським дизайнерам та архітекторам створювати розкішні інтер’єри, внести елемент унікальності в оформлення звичайного торгівельного центру чи багатоповерхівки. Перевагою такого матеріалу є:
• довговічність та стійкість гранітної плитки для стін (камінь відмінно реагує на вологу, ультрафіолет та вплив температури);
• широкі можливості обробки (полірування, художнє різьблення, створення мозаїки та орнаментів);
• значний вибір природних відтінків та фактур.

Якісна плитка з граніту: ціна та доставка

Плануючи оформити власний приватний будинок стилі середньовічних палаців чи створити привабливий інтер’єр в медичному центрів, варто завчасно придбати облицювальні матеріали. Замовити якісний граніт та купити гранітну плитку у Львові можна в компанії "Діабаз". Наша гранітна плитка для стін відрізняється високою якістю та доступною ціною. Досягти цього компанії дозволяють власне виробництво та застосування сучасного обладнання при обробці каменя. Вартість гранітної плитки для стін залежить від відтінку каменя та розмірів готового виробу. Уточнити ціну та замовити доставку плитки за вказаною у Львові адресою бажаючі можуть зателефонувавши менеджерам "Діабаз" або лишивши заявку на сайті.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть