Гранітні лампадки у Львові на замовлення

При оформленні поховань використовуються найрізноманітніші декоративні елементи. В тому числі, невеликі гранітні лампадки. Придбати цей вид декору у Львові можна через інтернет-портал компанії "Діабаз". На сайті бажаючі можуть ознайомитися зі зразками наших лампад та купити готову продукцію.

Завдяки власному виробництву та значній сировинній базі ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір декору та гранітні лампадки на замовлення. Кожному замовнику гарантується індивідуальний підхід, можливість виготовити лампаду за оригінальним ескізом та прийнятні ціни.

Лампадки з граніту як декоративний елемент

В парковому дизайні та оформленні поховань широко застосовують точені та поліровані гранітні лампадки. У Львові подібний декор може розміщуватися:
• на підставці пам’ятника;
• безпосередньо на надгробній плиті;
• на квітнику;
• на окремому постаменті.
Такі декоративні елементи використовуються в якості підсвічника. Вони доволі довговічні (не тріскаються і не вигорають під впливом сонця чи вологи) та елегантні. Замовити гранітні лампади можна різної форми, розміру та відтінку. Для їх оздоблення може використовуватися додаткова фурнітура та художнє різьблення. Можливе також виготовлення гранітних лампадок за індивідуальними ескізами.

Де купити лампадки з граніту?

У Львові та області гранітні лампадки, на замовлення виготовлені компанією "Діабаз", продукція доволі популярна. Їх встановлюють у міських садах, парках та заміських будинках.
Ціна на гранітні лампадки, представлені в фото-каталозі компанії "Діабаз", залежить від розмірів виробу, складності форми, необхідності додаткового оздоблення. Уточнити вартість лампад для приватного парку та замовити оптом лампадки оригінальної форми можна, зателефонувавши менеджерам компанії або лишивши заявку на сайті.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть