Переваги встановлення гранітних пам’ятників

Встановлений на місці поховання пам’ятник – це своєрідний атрибут вічної пам’яті і поваги до померлого. Саме тому для виготовлення таких виробів компанія "Діабаз" використовує довговічний природний камінь – граніт. Від дозволяє створювати надгробки різного розміру та формату.

Придбати готові пам’ятники з граніту, перевагами яких можна вважати їх стійкість до вітчизняних погодних умов та перепадів температури, можна через сайт компанії "Діабаз" або зателефонувавши нашим менеджерам. Вони докладно розкажуть про вартість гранітної продукції, можливість виготовлення надгробка за оригінальним ескізом та терміни виконання замовлення.

Пам’ятники з граніту: переваги матеріалу

Для виготовлення нагробків та пам’ятників українські виробники традиційно використовують граніт і мармур. Обидва природні камені відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, монументальністю і довговічністю. Однак подібні ритуальні вироби з граніту мають значні переваги та більше відповідають вітчизняному клімату.
Переваги гранітних пам’ятників важко переоцінити. На відміну від мармуру, граніт:
• краще піддається шліфуванню та іншим типам обробки (завдяки більш щільній структурі каменя);

• стійкіший до перепадів температури та погодних умов (під дією частих опадів, морозів та ультрафіолету на поверхні мармуру поступово з’являються мікротріщини, які згодом чорніють і псують зовнішній вигляд надгробка);
• має низький рівень поглинання вологи;
• не потребує постійного догляду.
До переваг гранітних пам’ятників також можна віднести простоту декорування (нанесення написів фарбою, гравіювання тощо). Написи та фотографії на поверхні надгробку довгий час зберігатимуть початковий вигляд, нагадуючи про померлого.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть