Поліровані гранітні вироби у Львові

Естетичні характеристики та довговічність граніту відомі кожному. Однак в процесі експлуатації поверхня гранітних виробів (підлоги, сходів, стільниць, підвіконь тощо) поступово втрачає свою початкову привабливість. З’являються мікротріщини, зколи, подряпини, незначні нерівності, білий наліт, плями від фарбників та різноманітних рідин.

Позбутися подібних ознак експлуатації допоможе полірування гранітних виробів від компанії "Діабаз". Процедура проводиться для очищення, вирівнювання та реставрації поверхні граніту, повернення їй блиску та естетичного вигляду.

Етапи полірування граніту

Процедура відновлення гранітних поверхонь починається з оцінки загального стану виробу і виконується за допомогою спеціального абразивного обладнання. Вона проводиться в кілька етапів:
• очищення поверхні від забруднень та пилу, знежирювання;
• знежирення існуючих швів (для гранітної підлоги, фасадів, облицювальної плитки) та обробка їх спеціальним двокомпонентним клеєм;
• початкове вирівнювання поверхні (вклеювання фрагментів граніту в місця глибоких зколів та вищерблень);
• груба шліфовка та полірування граніту (видалення подряпин, дрібних зколів);
• фінальне полірування гранітних виробів спеціальними порошками та пастами для надання блиску, підвищення стійкості до забруднень та стирання.

В процесі полірування граніту поверхні кам’яних виробів можна надавати дзеркально-глянцевого або матового вигляду. При матовому поліруванні граніту природний блиск каменя усувається завдяки нанесенню сітки мікронасічок. Для цього на фінальній стадії полірування спеціалісти компанії "Діабаз" використовують інший абразив.
Загалом, твердження про те, що гранітні поверхні не потребують особливого догляду, правильне. Однак своєчасне вирівнювання та полірування гранітних виробів дозволить зберігати їх цілісність та початковий вигляд значно довше.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть