Символіка на гранітних пам'ятниках

Одним з важливих моментів при оформленні поховання є підбір пам’ятника. Мова йде лише про його форму та розміри, але й про нанесення малюнків та гравіювань. Подібна символіка на пам'ятниках може бути досить різноманітною. Від унікальних професійних до традиційних релігійних символів (янголів, розп’ять тощо). Компанія "Діабаз" спеціалізується на видобуванні та реалізації граніту у Львові.

Крім того, на замовлення клієнтів наші спеціалісти:
• виготовлять надгробок на замовлення;
• нанесуть бажаний малюнок та зроблять гравіювання;
• виконають роботи по встановленню пам’ятника.
Замовити подібні послуги львів’яни можуть за вказаними на сайті "Діабаз" телефонами.

Релігійна символіка на пам'ятниках з граніту

Можливість віддати останню шану померлій людині дуже важлива для жителів Львова. Саме тому оздобленню надгробків та нанесенню символіки на пам'ятники у місті приділяють чималу увагу. Особливим попитом користується нанесення різнопланової релігійної символіка на пам'ятники. Це можуть бути:
• геометричні малюнки (хрести, зірка Давида, кола, трикутники та інші символи);
• об’єктні символи (зображення янголів, лики святих, полум’я, стиснені руки, розп’яття тощо);
• алегоричні зображення рослин і тварин (ягня, троянди, метелики). Художня символіка на пам'ятники наноситься методом ручного чи механічного гравіювання.

Другий спосіб оздоблення надгробків (за допомогою спеціального обладнання) більш доступний по ціні, але менш довговічний. Під час ручного гравіювання майстер створює більш глибокий малюнок чи напис, що довгі роки зберігає свій початковий вигляд. Ще одним плюсом ручного оздоблення надгробків є можливість виконати будь-яке замовлення клієнта та нанести ексклюзивне зображення на майбутній пам’ятник.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть