Граніт в дизайні садового ландшафту

Замовити гранітні клумби для проектів ландшафтного дизайну та оформлення парків жителі Львова та інших регіонів можуть в компанії "Діабаз". Власне виробництво дозволяє нам видобувати і обробляти граніт, а також виготовляти з нього широкий асортимент продукції для ландшафтного та паркового дизайну.

Наші клієнти можуть:
• купити готові клумби, бордюри, парапети та гранітні вироби гуртом і в роздріб;
• підібрати продукцію потрібного зразка (форма, колір, відтінок);
• замовити клумбу за індивідуальним проектом;
• отримати значні знижки на покупку.
Уточнити вартість ексклюзивної гранітної клумби та замовити її доставку у Львові бажаючі можуть уже сьогодні, зателефонувавши в "Діабаз" або лишивши заявку онлайн.

Клумби з граніту на замовлення у Льові

Популярний у дизайнерів та звичайних жителів Львова ландшафтний дизайн з граніту дозволяє, створюючи гарні композиції з рослин та каменю, стильно оформлювати парки, сади, приватні території біля будинків. Причому з цією метою використовуються не лише традиційні кам’яні фонтани, скульптура, бордюри та парапети, але й оригінальні квітники та клумби з граніту.
Гранітні клумби різної форми та розміру є найбільш вдалим варіантом оформлення невеликих квітників біля приватних будинків та квіткових композицій на міських площах.

Завдяки гарній фактурі та багатій гамі відтінків, граніт в ландшафтному дизайні дозволяє створити унікальні комбінації з каменю та підкреслити красу рослин. А також захистити квітник від витоптування.
Найчастіше для оформлення клумби з граніту застосовують колоту та пиляну бруківку, а також бордюри:
• сірих відтінків;
• червоного та чорного кольорів.
Надійний та стійкий до різних погодних умов матеріал не тріскається, не втрачає колір та довгий час зберігає візуальну привабливість.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть