Оформлення ванних кімнат гранітом різних порід

При оформленні ванних кімнат у Львові широко використовують граніт різних порід та відтінків. Цей матеріал відрізняється показовою довговічністю та естетичністю і чудово підходить для облицювання підлоги, оформлення стін, виготовлення стільниць, раковин та оригінального декору для ванних кімнат.

Замовити ванну під граніт жителі міста можуть в компанії "Діабаз". Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • використання в оформленні ванних кімнат високоякісного природного каменя;
  • широкий асортимент облицювальних плит (різні відтінки, фактура та розміри);
  • доступні ціни.

Окрім цього, замовники можуть скористатися послугами доставки та монтажу. Вартість таких робіт бажаючі можуть довідатися за вказаними на сайті "Діабазу" телефонами.

Якісне оформлення та облицювання ванної кімнати під граніт

Незважаючи на широкий вибір сучасних облицювальних матеріалів, граніт лишається доволі популярним у львівських дизайнерів та пересічних мешканців. Його широко використовують при створенні різноманітних інтер’єрів. В тому числі, при оформленні ванних кімнат чи санвузлів.

Такий попит на матеріал пояснюється його особливими природними властивостями:

  • стійкістю до підвищеної вологості та температур;
  • довговічністю та стійкістю до різноманітних механічних пошкоджень;
  • практичністю та простотою догляду за гранітними поверхнями;
  • естетичністю.

Гладка полірована чи термічно оброблена гранітна плитка різних відтінків дозволить створити на стінах та підлозі ванної кімнати оригінальні декоративні панно та геометричні композиції.

Крім того, облицювання ванної гранітом можна вважати цілком безпечним для власників чи гостей помешкання. Природний камінь відрізняється екологічністю і не виділяє жодних випарів чи шкідливих речовин. Про наявність каменя потрібного кольору та ціну оздоблення ванної гранітом львів’яни можуть довідатися безпосередньо на сайті компанії "Діабаз" або зателефонувавши нашим менеджерам.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть