Нанесення фасок на краї та деталі гранітних виробів

Надати виробам з природного каменю довершеного та більш естетичного вигляду, а також захистити їх краї від пошкоджень дозволить нанесення на граніт фаски.

Замовити будь-яку продукцію з природного каменю та нанести на обраний в онлайн-каталозі граніт фаски жителі Львова можуть в компанії "Діабаз".

Ми пропонуємо своїм замовникам:

  • широкий асортимент гранітних виробів;
  • можливість нанесення на краї та деталі продукції фасок різного виду та форми;
  • доступні ціни на весь перелік продукції;
  • послуги доставки та монтажу готових виробів.

    Довідатися ціну нанесення фаски львів’яни можуть безпосередньо на сайті або зателефонувавши менеджерам компанії "Діабаз".

Нанесення на краї продукції з граніту різних видів гранітних фасок

Види гранітних фасок

Захистити краї гранітних виробів від пошкоджень та надати продукції довершеного вигляду дозволяє нанесення спеціальної фаски. В залежності від потреб дизайну чи самого виробу подібний профіль може буди як простим, так і фігурним. Різні види гранітних фасок використовуються для оформлення:

  • стільниць та гранітних меблів;
  • підвіконь та карнизів;
  • декоративних колон та різноманітних елементів інтер’єру.

Приміром, фаски для стільниці частіше за все мають заокруглені кути. Такий варіант обробки гранітних виробів має доволі естетичний вигляд та попереджає накопичення бруду, пилу чи інших забруднень. Що особливо важливо для кухонних столів.

Крім того, в оформленні виробів з граніту використовуються фаски іншої форми: прямокутні, трикутні, фігурні тощо.

Вибір фаски з граніту при створенні інтер’єру

При створенні інтер’єру підбір фігурної фаски для підвіконня чи стільниць має особливе декоративне значення. Цей елемент можна використовувати як своєрідний захист для гранітних виробів або в якості додаткового інтер’єрного декору (бордюру, гранітного порталу чи своєрідної рамки).

Замовити нанесення фаски для стільниці жителі Львова можуть через сайт компанії "Діабаз" або за вказаними телефонними номерами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть