Використання гранітних блоків для виготовлення різних архітектурних елементів

Різні види гранітних блоків та граніт габро, фото якого є в каталозі компанії «Діабаз», широко використовуються у Львові та області для виготовлення сходів, фонтанів, камінних полиць та архітектурних елементів. Цей надійний природний матеріал відрізняється стійкістю до впливів середовища:

  • зміни температур;підвищеної вологості та опадів;
  • вогню;
  • ультрафіолету.

Замовити гранітні блоки львівські будівельники та приватні особи можуть в компанії «Діабаз». Ознайомитися з прайсом та цінами продукції, а також підібрати блоки необхідної форми, розміру та товщини можна безпосередньо на сайті компанії.

Вироби з природного каменя: гранітні блоки

Серед різноманітних виробів з граніту особливим попитом користуються гранітні блоки. Їх застосовують для створення стильних різнокольорових фасадів, виготовлення зовнішніх сходів та вхідних груп.

Крім того, міцні гранітні блоки правильної та неправильної форми дозволяють створювати різноманітні колони, тумби, фонтани, архітектурні елементи та різнопланових предметів для ландшафтного дизайну. Це можуть бути авторські скульптури, лави, вазони та клумби, що стійко переносять вітчизняні кліматичні умови, вплив сонячних променів та надмірної вологості.

Варто відзначити, що гранітні блоки відрізняються не тільки відтінком чи формою, але й типом поверхні. В компанії «Діабаз» купити блоки з граніту з:

  • шліфованою поверхнею (відрізняється шорсткістю та має незначні нерівності рельєфу);
  • пиляними краями (шорстка поверхня, нерівності до 2 мм);
  • полірованою/лощеною поверхнею;
  • термічно обробленими краями;
  • бучардованою поверхнею (нерівна фактура з точковими заглибленнями до 5 мм).

Ціна гранітних блоків залежить від типу поверхні та їх розмірів. Купити блоки з граніту потрібного формату та виду гуртом львів’яни можуть в компанії «Діабаз». Про вартість такої покупки та можливість її доставки докладно розкажуть менеджери компанії. По телефону або онлайн.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть