Обробка поверхонь з природного каменю для придания необхідной шероховатості

Для зручності та безпечності користування гранітні сходи та інші вироби з природного каменя піддаються спеціальній обробці. Бучардування гранітної поверхні здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Виконати цю процедуру на замовлення львів’ян можуть спеціалісти «Діабазу».

Наша компанія видобуває та обробляє природний камінь, виготовляє з нього широкий асортимент гранітних виробів та здійснює їх доставку замовникам. Крім того, при необхідності наші працівники зможуть виконати додаткову обробку будь-якої гранітної поверхні. Уточнити вартість бучардування чи замовити термічну обробку бажаючі можуть за вказаними на сайті телефонами.

Надання стилю та краси шляхом бучардування гранітних виробів

Сходи з натурального каменю нададуть будь-якій будівлі неповторного стилю та краси. Цей природний матеріал відрізняється довговічністю, морозостійкістю та стійкістю до різноманітних механічних ушкоджень. Єдиним недоліком граніту є надмірна гладкість і слизькість поверхні, що нерідко призводить до нещасних випадків та травматизму. Особливо взимку.

Побороти цей очевидний недолік і зробити користування гранітними сходами чи підлогою безпечнішим дозволить бучардування гранітної поверхні.

Бучардування – це процес обробки природного каменя спеціальними інструментами з твердих сплавів. При обертанні голівки шліфувальної машини твердосплавні елементи, що фіксуються на робочій поверхні, створюють на граніті зернисту фактуру.

Така зернистість попереджає ковзання і робить користування гранітними сходами (та іншими поверхнями) більш безпечним.

Компанія «Діабаз» спеціалізується на видобуванні та обробці природного каменю. Крім того, наші спеціалісти виконають бучардування граніту на замовлення. Вартість такої послуги, ціну чорного граніту у Львові та терміни його доставки мешканці міста можуть дізнатися у менеджерів компанії. Через сайт компанії або за вказаними телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть