Основні рекомендації по догляду за виробами з граніту.

Більшість жителів Львова знають, де замовити вироби з граніту, як оформити їх доставку зі складів компанії «Діабаз» і як краще виконати монтаж гранітної плитки. Однак захист та догляд граніту лишається для них відкритим питання.

Незважаючи на природні властивості, надзвичайну надійність та стійкість до впливів середовища гранітні пам'ятники, фонтани, каміни, сходи та гранітна підлога потребують певного догляду.

Причому, слідуючи порадам по догляду за гранітними виробами, львів’яни зможуть зберегти їх природну естетичність та привабливість на довгі роки.

Захист та догляд за виробами з граніту.

Граніт вважається одним з найнадійніших будівельних матеріалів. При дотриманні правил догляду за поверхнею з граніту, таке облицювання може служити десятиліттями. Причому правила догляду за стільницями, камінами, підлогою та гранітною плиткою у ванній кімнаті доволі прості. В першу чергу, зберегти та захистити поверхню природного каменя дозволить обробка граніту спеціальним герметиком. В’язкий і клейкий герметик (шпаклівка) легко проникає в щілини, тріщини і пори, захищаючи їх від проникнення бруду, масла, соків тощо. Частота проведення такої процедури залежить від інтенсивності використання гранітного виробу і стану його поверхні (кухонні стільниці потребують шпаклювання значно частіше, ніж парковий фонтан).

Ще одним засобом захисту гранітних виробів є регулярна чистка поверхні. Це оптимальний спосіб догляду, що дозволяє зберегти привабливий вигляд природного каменя. При цьому важливо використовувати для очищення гранітних виробів спеціальні засоби. Звичайна побутова хімія може тільки пошкодити поверхню, лишивши побутові плями та забруднення. Обов’язковою процедурою для захисту та догляду граніту є фінальне полірування поверхні, що дозволяє відновити поверхню та надати їй особливого блиску. Полірують камінь спеціальною машиною (з застосуванням паст та порошків).

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть