Розрахунок кількості бруківки з граніту різних видів та кольорів.

Гранітна бруківка у Львові застосовується багатьма ландшафтними дизайнерами та компаніям з благоустрою. Цей матеріал чудово вписується в будь-який міський чи парковий ландшафт, чудово витримуючи:

  • морози та опади;
  • надмірну вологу;
  • вплив сонячних променів та вітру;
  • значні навантаження;
  • механічні пошкодження.

Використовується надійна бруківка тротуарна і приватному будівництві. Для облаштування паркових доріжок, алей, подвір’їв.

Гранітна бруківка різного тону та малюнку: розрахунок матеріалів

Використовуючи довговічну гранітну бруківку, жителі Львова та прилеглих міст можуть створити привабливий ландшафт та стильно оформити власне подвір’я. Однак купуючи бруківку від виробника, варто чітко розрахувати необхідну кількість матеріалу. Неуважність в цьому питанні може призвести до надлишку плитки або її нестачі. В результаті потрібно буде купувати бруківку додатково.

При цьому нова партія бруківки від одного виробника може суттєво відрізнятися відтінком та фактурою поверхні. Це пов’язано з особливостями самого природного каменя та його видобуванням (кожен наступний пласт граніту відрізняється від попереднього тоном та малюнком).

Купуючи брусчатку тротуарную для оформлення тротуарів та доріжок, варто придбати на 5-10 % матеріалу більше від площі монтажу. Така пересторога необхідна: частина бруківки буде різатися і відбраковуватися. Кількість подібних відходів залежить, в першу чергу, від типу кладки:

  • кругової;
  • діагональної;
  • паралельної (паралельна кладка відрізняється найменшим відсотком відходів граніту).

5-відсотковий запас бруківки розрахований також на потреби майбутнього ремонту. Запасні плитки варто лишити для заміни пошкоджених елементів або докладки.

Ще одним фактором, що впливає на необхідну кількість граніту, є тип самого тротуарного каменю. На монтаж площ, тротуарів та доріжок йде різна кількість пиляної, колотої та колото-пиляної бруківки.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть