Виробництво гранітної бруківки широкої кольорової гами.

Викладені пиляною та колотою гранітною бруківкою вулиці – одна з характерних ознак Львова. Природний камінь різних відтінків використовують для мощення площ, паркових доріжок, тротуарів та благоустрою вулиць.

Така багатофункціональність та широке застосування якісної колотої гранітної бруківки пояснюється якостями каменю:

  • широкою розмірною сіткою та кольоровою гамою, що дозволяє створювати на доріжках різні орнаменти та малюнки;
  • стійкістю та надійністю поверхні (бруківка з граніту витримує значні фізичні навантаження, температурні перепади, вплив ультрафіолету та вологи);
  • довговічність експлуатації та екологічність матеріалу.

Недорога гранітна бруківка, оптом купити яку можна в нашій компанії, – доволі вигідне придбання. Незважаючи на вартість граніту, поверхня каменю значно стійкіша за інші будматеріали. До того ж гранітні елементи можна демонтувати та використати повторно.

Технологія виробництва бруківки з гранітного каменю.

Виготовлення брусчатки гранитной можна вважати доволі творчим процесом. Адже незважаючи на стандартизовані розміри, кожен виріб унікальний.

Як по кольору та фактурі поверхні, так і по формі. Причому це стосується не тільки колотої, але й інших видів бруківки (термообробленої, пиляної тощо).

Однак існують певні норми і стандарти якості, дотримання яких дозволяє отримати відносно рівномірний і придатний для будівництва матеріал. Дотримання стандартів та технологій можливе завдяки використанню при виробництві сучасного обладнання:

  • розпиловочних станків;
  • автоматичних конвейерів для полірування окремих елементів;
  • станків для калібрування товщини і розмірів плитки (дозволяють виявити відхилення від геометричних норм).

Замовити пиляну гранітну бруківку будь-якого типу (колоту, колото-пиляну чи пиляну) жителі Львова та області можуть через наш онлайн-каталог або безпосередньо у представників компанії.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть