Використання гранітних бордюрів в сучасному дорожньому будівництві.

Стильні гранітні бордюри у місті Львів використовують для благоустрою міських площ, ландшафтних парків, приватних садів, клумб та присадибних ділянок. Причому застосовують цей матеріал як приватні особи, так і великі підприємства, що спеціалізуються на дорожньому будівництві та благоустрої.

Така популярність та універсальність матеріалу пояснюється властивостями природного каменя:

  • стійкістю до значних навантажень та механічному стиранню (навіть в місцях зі значним потоком людей);
  • довговічністю, надійністю, стійкістю до деформацій;
  • особливою структурою граніту (перешкоджає проникненню вологи);
  • стійкістю до впливу ультрафіолету, атмосферного тиску, температури та морозів;
  • багатий вибір відтінків та фактур.

Ще однією суттєвою перевагою гранітного бордюру можна вважати простоту догляду, можливість термічної обробки та легкість заміни окремих елементів такої огорожі.

Основні етапи монтажу гранітних бордюрів

Замовити бордюри з граніту у Львові можна для оформлення паркових доріжок, клумб та ландшафтних парків. Вони можуть суттєво відрізняти фактурою, розміром та кольором. Незалежно від цих параметрів, технологія монтажу кам’яних елементів доволі проста та включає кілька етапів. Після визначення точного місця розміщення бордюру виконують розмітку поверхні під траншею та видалення верхньої частини ґрунту.

Укладка гранітних бордюрів

По завершенні цієї процедури укладається спеціальна подушка з піску та щебеню, яка заливається спеціальним бетонним розчином. На цей розчин встановлюється бордюрний камінь.

Особливу увагу при монтажі граніту варто приділити швам між елементами бордюру. Вони мають бути рівномірні (не більше 5 мм) та повністю заповнені цементним розчином

Уточнити вартість бордюрів з граніту та замовити монтаж такої огорожі львів’яни можуть за вказаними на сайті телефонами.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть