Підкреслити вишуканість та розкіш вашого інтер’єру.

Природна краса граніту та властивість органічно поєднуватись з іншими матеріалами, обумовили поширеність його використання у дизайні будинків, квартир і офісів. Гранітні вироби легко вписуються у будь-який стиль, від класики до модерну, підкреслюючи статусність та вишуканий смак.

Гранітні мийки.

В оформленні сучасних кухонь та ванних кімнат особливу роль набуває гранітна мийка, через вдале поєднання стильності та функціональності.

Для їх виготовлення використовується композитний матеріал, що складається на 80% з гранітної крихти, на 20% з полімерних складових і має особливі властивості:

  • легко оброблюється;
  • зберігає якості натурального граніту.

При монтуванні мийок використовується декілька способів. Накладний підходить для виробів стандартних розмірів і здійснюється їх накладанням в проріз тумби. Виразний спосіб використовується для мийок нестандартних розмірів або при використанні єдиної меблевої стільниці. За формою мийку можна обрати з декількох варіантів:

  • круглі, овальні;
  • прямокутні, квадратні;
  • кутові.

Гранітні столи.

Столи з граніту доречно використовувати в ландшафтному дизайні садів і куточків відпочинку приватних будинків. Особливу нотку розкішності такі ексклюзивні вироби з граніту додають інтер’єру квартир і офісів.

Через високу зносостійкість і міцність, вони незамінні у оформленні місць захоронення.
Гранітні столи відрізняються в залежності від технології виготовлення та складності роботи:

  • прямокутні та квадратні вважаються простим варіантом;
  • круглі та овальні столи складніші у виготовленні;
  • інші, більш копіткі форми по ескізам клієнтів.

При замовленні виробів приділяють увагу додатковим елементам столів, як фігурні балясини, фаски, закруглені кути тощо. Сучасні тенденції оформлення інтер’єру орієнтовані на екологічність матеріалів, їх функціональність і унікальність. Тому особливої актуальності набувають столи з граніту, гранітні мийки та ексклюзивні вироби з граніту.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть