Якісні стільниці з граніту для облаштування домашніх та офісних інтер’єрів

У будь-якому домі стіл є обов’язково присутнім елементом інтер’єру. Він необхідний у кухні, він є в залах, він потрібний у дитячих кімнатах та кабінетах. Окрім того, що стіл призначений для виконання прямих свої функцій, він ще має органічно поєднуватись з оточуючим інтер’єром та виглядати відповідно. Якщо ви бажаєте мати красивий, завжди стильний, охайний та розкішний стіл, пропонуємо вам звернуть увагу на стільниці з граніту.
Наша компанія пропонує:

  • гранітні стільниці у Львові стандартних розмірів і форм;
  • ексклюзивні гранітні стільниці за власними проектами замовника;
  • доступні ціни то своєчасне виконання замовлень;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • обробка будь-яких інших поверхонь гранітом.

Прайс-лист "Стільниці гранітні"

В залежності від тих функцій, які буде виконувати у приміщенні стільниця, обираються її форма та розмір. Вибір стола, як і інших предметів меблів, краще починати разом з оформленням інтер’єру, бо він має вписуватися в концепцію загального оформлення приміщення. Класичним варіантом можна вважати гранітні стільниці, фото яких можна подивитися у нас в каталогах. Натуральний камінь дуже гармонійно поєднується з металевими вставками та елементами декору з інших матеріалів. Частіше за все разом з гранітом для виготовлення поверхонь столів використовують ковані елементи.

Використання гранітних стільниць

Ненав’язливий шарм, бездоганний стиль, нічого зайвого – стільниці з граніту можуть прикрашати собою не лише приміщення, а й встановлюватися на дворі. Столи з гранітними стільницями характеризуються довговічним строком експлуатації, міцністю, стійкістю до впливу атмосферних факторів та речовин, що використовуються у побуті. Поверхня натурального каменя не подряпається, не пошкоджується хімічними реагентами, не горить, а також протягом багатьох років зберігає первинний бездоганний вигляд. До того ж, граніт є натуральним, а не синтетичним матеріалом, який є абсолютно безпечним для здоров’я людини.

Зазвичай стільниці з граніту роблять ідеально гладкими, відполіровуючи до дзеркального блиску. Тому вони виглядають завжди чистими, охайними та доглянутими. А для догляду потрібно й не багато: волога ганчірка та у крайньому випадку – мильна вода. На гранітному столику не залишаються плями та розводи. Завдяки тому, що граніт дуже легко оброблюється, з нього можна виготовляти різні форми та кольори стільниць. Для столових та кухонь виготовляються в багатьох випадках прямокутні та квадратні столи. Журнальні столики можуть мати абсолютно різний вигляд. Іноді вони дивують уяву своїми формами та роблять інтер’єр незвичайним.

Як замовити та купити стільниці з граніту

Наша компанія займається виготовленням гранітних столів для домашнього, так і для офісного використання. Крім цього, ми пропонуємо гранітні стільниці у Тернополі для встановлення на кладовищах. Ми виготовляємо їх у комплекті с лавками. На гранітні стільниці ціна повністю відповідає якості. Це дуже вигідне поєднання, яке задовольнить навіть самих вибагливих клієнтів. Ми пропонуємо купити стільниці з граніту та виготовити їх по вашому власному замовленню, а також надати всі необхідні консультації щодо вибору та інших гранітних виробів.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть