Гранітні цоколя на львівських будівлях

Найперше враження від будь-якої будівлі люди складають, побачивши її фасад. Нижній пояс фасаду, що приймає на себе вагу стіни та даху, захищає фасад від пошкоджень, надмірної вологи та різноманітних забруднень, називають цоколем. Облицювання цієї частини будівлі стійким і витривалим природним каменем, що захищатиме від ерозії та зовнішніх впливів, є своєрідним оздобленням для самого дому. Гранітні цоколя жилого дому виглядають досить стильно та дорого. Саме тому виготовлені з каменю різних відтінків та фактур гранітні цоколя у Львові, що завжди вирізняв місто естетичністю та натяком на європейську архітектуру, товар доволі затребуваний.
Гранітні цоколя приватного будинку досягають майже до рівня першого поверху, забезпечуючи захищаючи фасад будівлі від підскакування бруду після дощу та інших малоприємних забруднень.

Переваги гранітного цоколя для облицювання жилого дому

В якості облицювального матеріалу для завершення будівельних робіт у Львові нерідко використовується саме природний камінь. Гранітні цоколя дому витривалі до впливів вологи та сонця, перепадів температури, характерних для нашого клімату, стійкі до механічних пошкоджень. Плюсом цього матеріалу є також його екологічність – граніт не виділяє жодних шкідливих речовин.

Крім того, у Львові можна замовити та купити гранітні цоколя жилого дому будь-яких розмірів та відтінків. Таке різноманіття позитивно вплине на дизайнерські рішення щодо оздоблення фасаду будинку.

Для облицювання цоколя та фасаду традиційно обирають міцний та морозостійкий матеріал. Гранітні цоколя у Львові монтуються за допомогою спеціального клейового розчину, яким кам’яні плитки кріпляться до основи. Завдяки варіюванню товщини швів можна досягти різної фактури, роблячи акценти на цілісність поверхні.

Де у Львові замовити гранітні цоколя для дому?

Замовити гранітні цоколя для приватного будинку можна, зателефонувавши представникам нашої компанії. Менеджери зі знанням справи проконсультують кожного клієнта щодо габаритів та відтінків наявного природного каменю, можливості придбати гуртом гранітні цоколя у Львові, а також розкажуть про ціну на цей витривалий будівельний матеріал.

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

Закрыть