Барні стійки з граніту: вишуканість інтер’єру

Барні стійки давно вже стали невід’ємною частиною інтер’єрів ресторанів та кафе. Навіть у сучасних квартирах вони виглядають дуже ефектно та створюють особливий стиль та комфортну атмосферу. Барні стійки з граніту можна вважати візитною карткою будь-якого сучасного приміщення. У порівнянні з іншими матеріалами – склом, деревом, полімерами – граніт завжди буде актуальним в оформленні інтер’єрів.
Наша компанія займається проектування та виготовленням виробів з граніту, а саме:

  • виготовлення барних стійок стандартної форми;
  • проектування ексклюзивних барних стійок;
  • виготовлення барних стійок різної форми у відповідності до особливостей інтер’єру;
  • виготовлення інших виробів з граніту на замовлення.

Барні стійки з граніту виглядають стильно та дорого. Вони здатні підкреслити престиж будь-якого кафе або ресторану та зробити акцент на смаку власників закладу. У Львові барні стійки з граніту використовуються у багатьох закладах. Популярність граніту зумовлена багатьма факторами. По-перше, це його експлуатаційні властивості: практичність, довговічність, стійкість до температурних впливів та вологи. На відміну від деревини та скла, граніт дуже міцний, а це дуже важливо з урахування специфіки використання барних стійок. На їх поверхні часто опиняються гарячі предмети, пролиті рідини. Окрім стійкості до впливу різних факторів, граніту властивий ще й простий догляд: поверхню стійки можна легко протерти та видалити забруднення за допомогою лише вологої ганчірки. Полірованій поверхні барних стійок можна легко надати чистий, акуратний вигляд, що дуже важливо для таких закладів, як ресторани та бари.

Барні стійки з натурального каменю у Львові встановлюються не на один десяток років. Ці стільниці будуть виглядати стильно та привабливо, прикрашаючи собою навіть найпростіші інтер’єри. Для барної стійки можна обрати будь-який дизайн, щодо вибору якого дадуть консультації досвідчені фахівці. Стійки можуть мати прямокутну, овальну або круглу форму – граніт легко обробляється та набуває необхідну форму.

Замовляйте гранітні барні стійки з вигодою

Наша компанія займається виготовленням виробів з граніту як за стандартними проектами, так і за власними ескізами клієнтів. Ми використовуємо сучасне обладнання та ефективні технології, тому маємо змогу виконати будь-яке побажання наших замовників. У нас можна замовити та купити гранітні барні стійки різної форми, з полірованою поверхнею, будь-якого розміру та потрібного відтінку.

На барні стійки з граніту ціна завжди вища, ніж на вироби зі штучного каменю. Але це пояснюється тим набором якостей та властивостей, що відрізняють натуральний матеріал. Граніт – це дуже вигідне та привабливе рішення для оздоблення інтер’єру. Він призначений для використання як в жилих оселях, так і в місцях суспільного відпочинку. Універсальний, надійний та завжди актуальний – у граніті неможливо розчаруватися!
Comments are Closed

© 2020: Сайт компанії Граніт-діабаз