Букінське родовище – граніт житомирщини у Львові

Букінське габро – це чорний граніт, що видобувається в декількох кар’єрах, які розташовані поблизу с. Буки Житомирської області.
Габро с. Буки має дрібнозернисту структуру з насиченим чорним кольором. Мінімальна кількість світлих домішок; відсутність слюдяних домішок надають граніту помаранчевого відтінку. Тобто, Букінське габро – це найкрасивіший та високоякісний чорний природний камінь. Проте, не зважаючи на усі переваги, на житомирський граніт, ціна залишається на доступному рівні, для пересічного мешканця Львова.
Габро Букінського родовища має низький рівень радіоактивного фону, що дозволяє безпечно використовувати житомирський граніт під час оздоблення як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь. Камінь практично не поглинає вологу, витривалий до перепадів температур, відрізняється простотою догляду. Також він має високу зносостійкість.

Замовлення житомирського граніту у Львові

Без перебільшення можна стверджувати, що Букінський граніт є найпопулярнішим видом чорного граніту. Його використовують для виготовлення великого різноманіття виробів. Найбільшою популярністю користуються житомирський граніт у виготовленні пам’ятників, пам’ятники з габро, бруківка, облицювальна плитка, бордюри, балясини, гранітні вази тощо.
Ми пропонуємо доступні ціни на житомирський граніт у Львові й гарантуємо, що, роблячи замовлення у нас, Ви отримаєте не лише гарний виріб, а й високоякісний матеріал. Кожному замовленню, кожному питанню у нас приділяється увага на рівні елітного. Якщо Ви мешканець Львова та не можете чітко визначитися з видом каменю, його кольором, рішенням художньо-естетичного плану – граніт Житомирщини у Львові саме те, що Ви шукали. А наші спеціалісти, в свою чергу, завжди допоможуть, порадять та оберуть найоптимальнішій та найкращій варіант.

© 2024: Сайт компанії Граніт-діабаз