Доставка

Доставка граніту в межах України

Компанія спеціалізується на видобутку і обробці природного каменю та виготовленні гранітних плит. Продукція реалізовується не тільки у Львові та Житомирі, але й в інших містах регіону.
Клієнтами нашої компанії є як юридичні особи так і пересічні споживачі, тому кожен бажаючий може замовити наш граніт в Хмельницькому, Чернівцях, Ужгороді чи Калуші. Товар буде доставлено в доволі стислі терміни.
Виходячи з побажань замовника наші менеджери підберуть найбільш зручний спосіб доставки гранітних виробів у ваш регіон проживання:

1. Самовивіз – замовник самостійно вивозить своє замовлення.

2. Організація доставки попутним транспортом – це найбільш зручний та економний спосіб доставки гранітних пам’ятників, виробів з габро і гранітних плит. Про подібне перевезення наших товарів компанія домовляється з водіями, що планують проїжджати безпосередньо через місто, в якому проживає клієнт, або через найближчий населений пункт. Такий варіант доставки граніту доступний як для Луцька, Ужгорода, Хмельницького, так і для будь-якого населеного пункту на території України.

3. Компанія готова організувати оформлення та доставку вантажів з гранітними пам’ятниками, плитами та іншими виробами в Росію та Білорусію через міжнародні кур’єрські служби, що функціонують на території України. Вартість на подібні вантажні перевезення визначатиметься індивідуально – залежно від об’ємів та ваги граніту, а також від відстані, на яку здійснюється доставка.

4. Доставка граніту в межах України здійснюється через усі популярні служби доставок, включаючи “Нову пошту”, “ІнТайм” та “Автолюкс”. Розрахувати орієнтовну вартість доставки кам’яних сходів, бруківки, стільниць, виробів з габро, граніту в Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Калуш чи будь-яке українське місто можна безпосередньо на сайті компанії з перевезень. Також можливе перевезення замовлень в якості збірних вантажів.

Терміни виконання замовлень та доставки

З’ясувати ж ціни на граніт у Луцьку чи в Ужгороді ви можете на сторінках нашого сайту або у наших кваліфікованих менеджерів. Наші працівники проконсультують вас щодо умов співробітництва, об’ємів можливого замовлення, асортименту наших товарів та можливості зробити нетипове замовлення граніту в Коломиї чи Калуші.

Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовника і його потреб. Тому термін виконання замовлення істотно залежатиме від заданих клієнтом параметрів гранітних виробів, об’ємів замовлення та складності. Однак усі замовлення, незалежно від об’ємів, виконуються максимально оперативно.

© 2024: Сайт компанії Граніт-діабаз