Опт

Реалізація граніту та гранітних виробів оптом

Наша компанія тривалий час займається в Україні видобуванням та обробкою власного природного каменю. Спеціалізуємося на виготовленні та продажі гранітних плит, якісних пам’ятників з чорного граніту, бруківки, сходів, барних стійок, стільниць, різноманітних виробів з габро та і в цілому – граніту оптом. Ціни на нашу продукцію завжди залишаються доступними для кінцевого споживача зважаючи на промислові потужності компанії. Завдяки своїм естетичним якостям, зносостійкості та значній витривалості цей матеріал користується великим попитом у жителів Львова, Луцька, Хмельницького, Ужгорода та Житомира.

Усі вироби від нашої компанії, включаючи тротуарну бруківку, плитку, пам’ятники, гранітні підвіконня, мийки, столи та безпосередньо граніт у плитах (слебах), можна замовити як у роздріб, так і оптом. Завдяки значним об’ємам виробництва, новітньому устаткуванню та технологіям компанія може впоратися з будь-якими замовленнями!

Як замовити граніт оптом у Житомирі чи Львові

Враховуючи потреби постійних клієнтів та замовників, виробник пропонує не тільки найнижчі ціни на гранітну продукцію, деталі пам’ятників та готові до встановлення комплекти, але й пропонує гнучку систему знижок на закупівлю граніту оптом у Житомирі, Львові та інших містах.

Подібна лояльність до замовників та висока якість нашої продукції, а також багаторічний досвід роботи з клієнтами з різних регіонів дозволяє компанії “Діабаз” займати лідируючі позиції і щорічно продавати оптом значні партії граніту та виробів з природного каменю. Цьому сприяє і великий асортимент наших товарів, який регулярно доповнюється новими дизайнами бруківки, стільниць, гранітних парканів, пам’ятників, сходів із натурального каменю, барних стійок, гранітних бордюрів, лавок та облицювальної плитки.

Переглянути повний каталог та замовити граніт оптом в Львові, Луцьку, Житомирі чи іншому місті регіону можна зателефонувавши по вказаних на сайті телефонах. Ми готові в стислі терміни виконати масштабне замовлення за найнижчою ціною. Дзвоніть прямо зараз!

© 2024: Сайт компанії Граніт-діабаз