Виготовлення барних стійок та барбекю із гранітного каменю на замовлення

Виготовлення барних стійок забирає багато часу і уваги у власників львівських ресторанів, барів та шинків, оскільки цей елемент інтер’єру може стати окрасою кожного закладу. До того ж подібні вироби відмінно вписуються в декор заміських будинків, котеджів, як сучасних великогабаритних так звичайних квартир.

Як правило, виготовлення таких барних стійок з натурального каменю, ціна на які істотно залежить від вибору виду матеріалу, зазвичай здійснюється після узгодження дизайну, розмірів та безпосередньо, побажань замовника.

Переваги виготовлення барних стійок з каменю

Обираючи матеріал для виготовлення барних стійок слід пам’ятати, що це, найперше, робоча поверхня, яка щодня піддається масі різноманітних зовнішніх впливів.

Природний камінь істотно міцніший за дерево чи скло, легко полірується. Стійкий до будь-яких перепадів температури, впливів вологи, масел та жирів. Тому у Львові пріоритетним для власників закладів харчування є виготовлення барних стійок з природного каменю.

Однією з затребуваних послуг нашої компанії є виготовлення барних стійок з каменю. Дизайн та зовнішній вигляд (колір, фактура, різьблення) повністю залежать від потреб та бажання клієнта. Остаточна ціна виготовлення барних стійок варіюється залежно від габаритних розмірів, товщини та фактури природного каменю.

Бербекю з природного каменю – граніту

Ще однією зоною де використовуються кам’яні стільниці – це зони барбекю. Уже на протязі довгого часу модною тенденцією в домашньому дизайні стало використання у відкритій кухні ресторанів та в заміських будинках Львова барбекю з гранітного каменю. З огляду на конструкцію, барбекю з каменю – це місце для вогнища з вертелом і грилем. Деякі з них оснащені варочною панеллю, тандиром, духовкою чи коптильнею.

Варіанти комплектації барбекю з гранітного каменю, їх розміри та об’єми, оздоблення цілком залежать від індивідуальних потреб та побажань замовника.

Переваги барбекю з каменю

Найчастіше виготовляють вуличні барбекю з гранітного каменю. Граніт не боїться добових перепадів температури, не вигорає на сонці. Природний камінь довговічний та легкий у догляді. До того ж має дуже естетичний і, як то кажуть, багатий вигляд, що робить його дуже популярним серед замовників.
Великим плюсом є можливість замовити у Львові індивідуальний дизайн для барбекю з гранітного каменю.

Мангал з природного каменю, безперечно, стане окрасою заміського будинку чи ресторану. У Львові замовити ексклюзивний дизайн та обговорити тонкощі виготовлення та ціну такого декоративного елемента можна зв’язавшись зі спеціалістами нашої компанії за вказаними в розділі “Контакти” телефонами.
Comments are Closed

© 2020: Сайт компанії Граніт-діабаз