Нестандартні гранітні бордюри (поребрики) – потреба сучасності

Дуже часто в сучасному будівництві, де з’являється необхідність реалізовувати сміливі дизайнерські задуми, виникають ситуації, коли стандартні бордюри (прямолінійні або радіальні) не здатні впоратися з цим завданням. В цьому випадку як великі будівельні компанії, так і пересічні покупці віддають перевагу нестандартним бордюрам (поребрикам).

Наша компанія реалізує як гуртом, так і в роздріб нестандартні паркові бордюри, котрі виготовлено з найтвердішого матеріалу – граніту, який характеризується міцністю та довгим строком експлуатації. Крім того, такі бордюри мають естетичній вигляд.

Нестандартні садові гранітні бордюри допоможуть вирішити складні питання щодо облаштування тротуарної плитки або гранітної бруківки. Наша компанія допоможе знайти якісні та міцні гранітні бордюри за будь-якими параметрами (для облицювання паркінгу, майданів міста, приватного подвір’я, меморіалів, пам’ятників, храмів, торгівельних та розважальних комплексів тощо). Особливу естетичну функцію виконують газонні гранітні бордюри.

Тим, хто хоче зменшити витрати на ландшафтний дизайн

Як облаштовують тротуари, паркування на прилеглих до підприємства територіях, доріжки в парках та клумби на подвір’ях заміських котеджів? Найчастіше – витривалим, але доволі дорогим гранітом. Як при цьому зменшити витрати на паркові і садові бордюри? Відмовитися від природного каменю на користь бетону? Навіщо? Є інший вихід.

Паркові бордюри з граніту від “Діабаз”

Сучасне будівництво спрямоване на втілення будь-яких дизайнерських задумів та рішень. Іноді дуже сміливих і далеких від прийнятих стандартів.

З цієї причини застосування прямолінійного чи радіального бордюру паркового з натурального граніту не завжди доцільно.

Впоратися з завданням і точно реалізувати ідею дозволяє нестандартний гранітний парковий бордюр від “Діабаз”. Виготовлений компанією з якісного і міцного матеріалу поребрик садовий відрізняється:

  • довговічністю;
  • стійкістю до значних навантажень, механічних пошкоджень;
  • морозостійкістю та вологостійкістю;
  • екологічністю;
  • показовими естетичними характеристиками.

При цьому поребрик парковий гранітний чудово поєднується з будь-яким дорожнім покриттям і не потребує особливого обслуговування.

Нестандартний поребрик з граніту може застосовуватися в ландшафтному дизайні, в міському благоустрої, при оформленні торгівельних центрів, при будівництві чи реставрації храмів, при облаштуванні приватних територій. В залежності від сфери використання чи побажань замовника паркові і садові бордюри виробляються з заданими пропорціями і розміром, з фаскою або рельєфом. Такий нестандартний будматеріал від “Діабазу” дозволяє підкреслити індивідуальність і смак замовника, а також в повній мірі реалізувати ідею.

На сьогодні існує безліч варіантів цього унікального будівельного матеріалу як за кольором, так і за видом. Вони можуть бути будь-якими за розміром, пропорціями, рельєфом тощо, і все це залежить в першу чергу від бажання замовника та стилю дизайну території, яку треба облаштувати. Наша компанія пропонує саме такі бордюри з граніту. Київ, Житомир, Львів – в усі ці та інші міста України ми здійснюємо доставку нашого товару.

Якість та ціна нестандартних гранітних бордюрів

Варто зазначити, що на сьогодні гранітні бордюри Житомир, Львів, Київ та в інших регіонах мають майже однакову ціну. Це пов’язано в першу чергу з якістю цього матеріалу та технології виробництва, яка в усіх компаніях майже однакова. Тому, якщо вам пропонують бордюри за сумнівно низкою ціною, слід замислитися, бо ціна ніколи не буде суттєво знижена, якщо товар виготовлено з дорогого матеріалу. Якщо ж ціна замала – то це обов’язково знайде своє відображення у якості та надійності товару.

Слід підкреслити, що вартість нестандартних гранітних бордюрів залежить не тільки від того, який саме виробник випускає цей товар, а й які технологія при цьому були використані.

Таким чином, якщо ви шукаєте якісні й надійні нестандартні бордюри, то саме у нас ви знайдете широкий асортимент даної продукції, яка задовольнить навіть прискіпливих та примхливих покупців.
Comments are Closed

© 2023: Сайт компанії Граніт-діабаз