Бруківка граніт – ідеальний матеріал для оздоблення вулиць і дворів

Граніт – одна з найміцніших та довговічних порід, що використовується для виготовлення багатьох різних виробів. Цей натуральний камінь є дуже красивим та завдяки своїм експлуатаційним властивостям має багато переваг перед іншими матеріалами для покриття тротуарів та доріжок. Наша компанія пропонує вироби з граніту та широкий перелік робіт з використанням цього природнього каменю:

• оздоблення поверхонь та підлоги плитами;
• мощення доріжок;
• виготовлення пам’ятників, столів та інших виробів.

Граніт є універсальним матеріалом, який зручно та вигідно використовувати у будь-яких умовах. Вироби з цього природного матеріалу актуальні як у внутрішніх інтер’єрах, так і на відритих просторах. Унікальні властивості граніту дозволяють його використовувати на вулицях за будь-яких погодних умов. Він добре переносить спеку, вологу та морози, довгий час не піддаючись розтріскуванню. Тому з нього виготовляють бруківку для мощення тротуарів, доріжок у садових ділянках та заміських будинках. Вимощені бруски неперевершено виглядають на площах, мостах та в інших містах. Їх широке використання обумовлено міцністю та стійкістю до постійних механічних навантажень, які характерні для громадських місць.

Наша компанія виготовляє та недорого реалізує у Львові бруківку з граніту в таких варіантах:
• колоту;
• пиляну;
• пиляно-колоту.

Основні характеристики, фото та ціни на бруківку з натурального каменю

бруківка граніт ціна фотобруківка граніт ціна Львівбруківка граніт ціна тижнябруківка граніт недорогоЦіна на бруківку з гранітупридбати бруківку граніт за низькою ціною

Прайс-лист “Бруківка”

Колотий вид цієї сировини відрізняється рваною, нерівною поверхнею з усіх шести боків. Цього дозволяє досягти особлива технологія обробки натурального каменя, що, до речі, є дуже економною. Це дозволяє використовувати її на пішохідних доріжках, на автомобільних дорогах. Такий спосіб мощення дуже гармонійно поєднується з навколишньою природою.

Бруківка з граніту пиляного типу має рівні краї. Цього можна досягти завдяки розпилу великих блоків з граніту. Це найбільш дорогий та елітний вид покриття, що виготовляється в різних формах та задовольняє всім вимогам замовника завдяки нестандартним розмірам. Такий вид покриття виглядає дуже добре на паркових доріжках, на парадних площах.

Третій різновид матеріалу для мощення – пиляно-колота. Вона найбільш популярна на вулицях. Лицьову поверхню піддають термообробці, після чого вона стає менш слизькою. Крайові частини є нерівними, колотими, тому при укладці цих брусків можна комбінувати по-різному.

Наші ціни на гранітну бруківку у Львові

Вибір того чи іншого типу брусків залежить від того, в яких умовах вони будуть експлуатуватись. Наша компанія займається виготовленням та реалізацією у Львові бруківки граніт, ціни на яку Вас приємно здивують. Ми пропонуємо Вам довговічне та дуже красиве покриття, що не потребує заміни десятиріччями. Деякі різновиди цієї сировини представлено на фото, за біль детальною інформацією та уточненням вартості звертайтесь до представника компанії. Контактні дані можна знайти у розділі «КОНТАКТИ».

Не зволікайте, саме зараз в межах нашої компанії проводиться вигідна акція «Бруківка граніт – ціна тижня»: кращі ціни у Львові на бруківку (пиляну, колоту) тільки у нас, також діє гнучка система знижок!
Comments are Closed

© 2024: Сайт компанії Граніт-діабаз