Колота гранітна бруківка для міських вулиць

Використання бруківки з природного каменю є традиційним для європейських туристичних центрів. Це стосується і Львова, вулиці якого прикрашає гранітна бруківка колота. Цей екологічний матеріал славиться своєю міцністю, довговічністю, витривалістю та, безумовно, естетичними якостями. Вимощене кам’яною гранітною бруківкою подвір’я підкреслить бездоганний смак власника оселі, а також створить ефект дороговизни та вишуканості, властивої середньовічним замкам.

Особливості бруківки гранітної колотої

Згідно технології виготовлення бруківки гранітної колотої має неідеальні геометричні форми. Всі шість сторін мають колоту поверхню, що відповідає усім стандартам. Це пов’язано як з природою каменю, так і з процесом виробництва цього будівельного матеріалу.

Нерівність поверхні і неправильність форми (бруківка гранітна колота нагадує куб з нерівними сторонами) можна вважати єдиним недоліком такої будівельної та оздоблювальної сировини. Однак поява відстані між плитками дозволяє випаровуватися волозі і запобігти появі калюж на тротуарі (вода швидко випаровується або всмоктується).

Ще одним плюсом використання цього виду продукції є її невисока ціна.

До того ж, цей матеріал ідеально підходить для нашої кліматичної зони. Гранітна бруківка стійка до проявів морозу, дощів, сонячних променів та будь-яких перепадів температури. А нерівність країв колотих гранітних брусків створює природний захист від ковзання.

Колота гранітна бруківка у Львові та в усьому регіоні може вкладатися як з використанням спеціального обладнання, так і вручну. Що робить її застосування доцільним на присадибних ділянках та масштабних будівництвах.

Бруківка гранітна колота у Львові: як замовити?!

Гранітна бруківка використовується як у міському, так і в садовому дизайні. Цим матеріалом вимощують тротуари, вулиці, садові доріжки, під’їзди до будинків. Купити у Львові якісну сировину можна у представників нашої компанії. Ми реалізовуємо цей товар як гуртом, так і в роздріб, рахуючись з потребами клієнтів.
Comments are Closed

© 2024: Сайт компанії Граніт-діабаз