Колото-пиляна гранітна бруківка

колото-пиляна гранітна бруківкаРівне – одне з тих українських міст, де вимощення доріг, площ, паркових доріжок та тротуарів регулярно використовується бруківка. Застосовують такий тип тротуарної бруківки і в приватному секторі – при будівництві паркувань, під’їздних доріжок тощо. Найбільше це пов’язано з довговічність, витривалістю, екологічність та прийнятною ціною цього природного матеріалу.

Значним попитом при мощенні доріг по всій Україні, користується колото-пиляна гранітна бруківка. Вона представляє собою гранітні бруски з нерівними верхньою та нижньою поверхнями. Бокові грані при цьому мають абсолютно рівну (пиляну) поверхню.

Така будова бруківки тротуарної дозволяє звести шви до мінімуму і значно спростити процес укладання природного каменю.

Переваги колото-пиляної гранітної бруківки

Завдяки формі та багатій кольоровій гаммі, колото-пиляні бруски дають можливість застосовувати різні способи укладки і формувати на тротуарах і дорогах справжні малюнки та мозаїки. Цей будівельний матеріал можна вкладати хвилями, ялинкою, хрестом, “шов у шов”, віялом. Варіанти укладки цілком залежать від ландшафтного дизайнера та потреб замовника. Достатньо купити різнокольорову тротуарну бруківку та вправлятися в “малюванні”.

Крім того, цей матеріал відрізняється морозо- та вологостійкістю. Підвищена витривалість та естетичні показники теж сприяють популяризації бруківки тротуарної у Рівному.

Ще одним фактором, що служить на користь цього матеріалу, є помірна ціна. Колото-пиляний вид обходиться замовникам значно дешевше, за пиляний вид брусків, зберігаючи при цьому усі позитивні якості природного каменю.

Бруківка тротуарна: як замовити у Рівному та по Україні?

Такий вид продукції дуже часто використовується на будівництві по всій території України. Замовити доставку бруківки гранітної у Рівне або в будь-яке інше місто України можна, зв’язавшись з представниками нашої компанії.

Колото-пиляна гранітна бруківка – є одним з пріоритетних напрямків виробництва. Саме тому ми готові запропонувати жителям Рівного та України, загалом, широкий вибір кольорів та розмірів бруківки граніт. Узгодити питання ціни та закупівлі матеріалу гуртом також можна з нашими менеджерами (контактні номери ви легко знайдете на сайті).
Comments are Closed

© 2024: Сайт компанії Граніт-діабаз