Гранітна бруківка оптом

гранітна бруківка оптомБруківка здавна вважається одним з найміцніших матеріалів, що підходить для вимощення тротуарів, доріжок у парках та садах, під’їздів до будинків. Найчастіше, для подібних потреб закуповується гранітна бруківка оптом.

Висока стійкість природного каменю, а також витривалість до різнопланових механічних пошкоджень робить матеріал дуже довговічним. Його структура дозволяє запобігти появі тріщин та сколів, викликаних перепадами температури та іншими чинниками. Саме тому тротуарні бруски з граніту доволі часто застосовується у Львові для оздоблення вулиць і приватних заміських садиб.

Бруківка тротуарна оптом: плюси та мінуси

Однією з істотних переваг гранітної бруківки є її витривалість і легкий ремонт. Плануючи купити цю сировину, замовники завжди враховують той факт, що цей матеріал витримує значно більшу вагу, ніж асфальт. Він не піддається ні горизонтальній, ні вертикальній деформації. А пошкоджені елементи легко замінити навіть вручну – це не потребує великих фінансових затрат чи застосування спеціальної техніки.

Значний вибір форм і розмірів тротуарних брусків робить їх затребуваним у львівських ландшафтних дизайнерів, що створюють на площах і тротуарах унікальні візерунки.

Залежно від типу, бруківка з граніту не завжди рівномірна. Однак цей недолік сприяє збільшенню екологічності даного матеріалу. Вона не утримує воду на поверхні і дозволяє їй вільно випаровуватися. Крім того, природний камінь не виділяє в атмосферу жодних шкідливих речовин.

Закуплений в роздріб чи оптом цей будівельний матеріал укладається на своєрідну подушку з піску та гравію або з піску та щебеню. Усі шари вирівнюються і ущільнюються віброплитою чи гумовим молотком. Слід грамотно спланувати нахил для відводу води на кожній окремій ділянці.


бруківка оптом цінаа

Де замовити та купити гранітну бруківку у Львові?

Зазвичай, купується бруківка оптом – ціна на таку закупівлю значно вигідніша за роздрібну. Замовити цей оздоблювальний та будівельний матеріал можна у представників нашої компанії. Вони докладно розкажуть про габаритні розміри, ціну партії, можливість вивчити повний прайс на гранітну бруківку та переглянути кілька зразків колотих чи пилено-колотих брусків.
Comments are Closed

© 2024: Сайт компанії Граніт-діабаз